ik heb net de nederlands 4.7.x vertaling geimporteerd maar, alhoewel "create content" netjes vertaald werd naar "inhoud aanmaken", is dit niet zichtbaar in het menu. Zoals te zien op de screenshot http://www.flickr.com/photos/develoop/359278684/.
Zou dit kunnen liggen aan het gebruik van nice_menu module die ik gebruik?
Ik denk het niet, want op de create content page, http://www.flickr.com/photos/develoop/359281034/ staat ook nog steeds de engelse tekst.
Ik heb voor alle zekerheid ook nog even gechecked of dat de tekst wel degelijk vertaald was, maar dat is wel zo .. zie http://www.flickr.com/photos/develoop/359282235/
Datum van inzending:
dinsdag 16 januari 2007 - 10:02
nice_menus gebruikt de tekst "create content" niet, dus ik zie hierin geen reden voor conflict.
Ik had deze week een vergelijkbaar probleem. Na veelvuldig heen en weer schuiven met verschillende versies van vertalingsbestanden (voor 5.0) werden verschillende zinnen niet vertaald terwijl deze wel in het po-bestand zaten. Het probleem heb ik opgelost door de locale-module uit te schakelen en de module te de-installeren. Daarmee wordt alle data van de module uit het systeem verwijderd, maar dit kan alleen in 5.0. Voor 4.7 stel ik voor om de nederlandse vertaling te verwijderen, de locale database-tabel met de hand leeg te maken en daarna opnieuw het vertaalbestand uploaden.
Het is geen nette oplossing, maar ik verwacht wel dat ie werkt.
-- Sutha
-- Erik
Ik heb dit probleem ook gekend toen ik de webguide aan het opzetten was voor fgov.
Op drupalconn hebben we dit probleem dan aangehaald met Dries en die wist het ook niet te verklaren.
In de vertalingen was alles perfect vertaald maar in de menu bleef "create content" staan... bizar
-----------------------
http://blog.yonaweb.be
http://blog.yonaweb.be