afbeelding van Stefaan HAESEN

Drupal online vs lokaal

Beste drupallers,

Alms beheerder van meerdere Drupal-sites ben ik er nu toch eindelijk aan begonnen om een lokale versie van elke site te gebruiken voor het testen van aanpassingen en upgrades. Dit loopt redelijk goed voor de meeste (kleine) sites, maar bij een site heb ik het volgende probleem na het overbrengen van alles. Ik maak gebruik van composer en beide composer.json bestanden zijn identiek. Idem voor de html-bestanden. Settings.php is aangevuld met een settings.local.php bestand. Deze opzet werkt dus prima voor de andere sites.

Echter, bij deze site krijg ik volgende foutmelding:

Er is onverwacht een fout opgetreden. Probeer het later nog eens.

Drupal\Component\Plugin\Exception\PluginException: Plugin (context_all) instance class "Drupal\context\Plugin\Condition\ContextAll" does not exist. in Drupal\Component\Plugin\Factory\DefaultFactory::getPluginClass() (line 97 of core\lib\Drupal\Component\Plugin\Factory\DefaultFactory.php).

Wie zet me op het goede pad om dit probleem opgelost te krijgen ?

Drupalversie: 
9.x
Auteur: 
Stefaan HAESEN
afbeelding van Niek Kloots
Door Niek Kloots op 9 april, 2022 - 19:58

Zijn alle bestanden wel goed gedownload?

afbeelding van Stefaan HAESEN
Door Stefaan HAESEN op 9 april, 2022 - 20:04

Hey Niek,

Alles is nagekeken en opnieuw gedownload en weer geprobeerd met hetzelfde resultaat. Ik doe het momenteel een derde keer.

afbeelding van Stefaan HAESEN
Door Stefaan HAESEN op 10 april, 2022 - 20:16

Blijkbaar was er toch ergens een bestand niet goed gedownload ... Dit deel werkt nu; Bedankt voor de tip !

Bookmark and Share

Drupal is een geregistreerd merk van Dries Buytaert. | Powered by Pantheon.

Drupal.be/Drupal.nl is de website van de Nederlandstalige Drupalgemeenschap.