Drupaljam 6 in Amsterdam zit al weer op. Als je de #drupaljam hashtag op Twitter beetje volgt zie je er genoeg suggesties voor een volgende keer. Voel je vrij ze hier te herhalen :)
Onderwerpen gemist? Mag het nog meer expert of juist ook voor de echte beginner? Wat kunnen we doen om in de 6 maanden die tussen elke jam liggen de community bij elkaar te brengen?
Organisatie, sprekers en alle bezoekers heel hartelijk bedankt voor inzet en aanwezigheid. Wat lijkt je goed voor de volgende keer?
Datum van inzending:
zaterdag 20 maart 2010 - 11:12
Fotokes:
http://www.flickr.com/photos/batigolix/sets/72157623530608201/
http://www.flickr.com/photos/35569979@N05/
http://www.flickr.com/photos/batigolix/sets/72157623655164888/
http://www.flickr.com/photos/tags/drupaljam
ik zal later nog betere titels toevoegen
flickeraars kunnen taggen, noten en commenten
boris
===
druppelend sinds 2005
Relaxte locatie, inhoudelijk leek het mij deze keer minder technisch. Ik denk dat er voor de wat meer ervaren drupelaars (die bv ook in parijs zijn geweest) deze keer weinig nieuws was?
Mijn foto's:
http://www.flickr.com/photos/skibinski/sets/72157623531373283
Ben nog op zoek naar de 2 io-ers uit Delft die met Drupal bezig zijn, we hebben even tussen sessies door gesproken maar in de haast vergeten contact-info uit te wisselen!
http://blog.merge.nl
Hoewel knus, mag de businesscorner wel wat meer ruimte. Als sponsor stond gelijk de 'winkel' vol met een paar man. ...En de wifi he; was net als het drinken van 'decaf'. ;-)
Verder: top!
- edit: Bert, Bart, Michel en crew: goed geregeld. Dank. k lees op Twitter dat drupalers niet betaald hebben bij kroegmeet. Misschien volgende keer even toelichten hoe-en-wat. Er heerste meer verwarring (hebben wel betaald ;-)
Internet Professional // Drupal // Ordina
Hoppa: Draaiboek voor de organisatie van DrupalJams in Nederland.
My name is Bart - web & events
iDEAL, OmniKassa, en meer.
het was best gezellig en leek me solide in mekaar te steken, kudo's!
ik denk dat er altijd voor ieders wel wat interessant bezig was, niet?
was persoonlijk best tevreden over het niveau ook, het was wel jammer dat er in sommige zalen geen microfoon & speakers aanwezig waren.
de filmpjes: http://kthx.nl/jam