afbeelding van boris sondagh

Nieuw Drupal boek speciaal voor onderwijs

Recentelijk is het door mij ontwikkelde lesmateriaal “informatiesystemen bouwen met Drupal” bij Brinkman uitgeverij verschenen. Dit is op maat geschreven voor het (MBO) onderwijs. Naast een boekuitgave zijn veel technische instructies in de vorm van een paar dozijn Nederlandstalige instructievideo’s beschikbaar. Verder bevat het boek zelf een eigentijdse schrijfstijl en opmaak (download het eerste hoofdstuk).

Om meer over de aanleiding, achtergrond en inhoud van het boek te weten te komen kan je de introductievideo op www.informatiesystemenbouwen.nl/ bekijken. Dit schooljaar is er een aantal scholen van start gegaan met het boek. Docenten kunnen uiteraard een gratis docentenexemplaar aanvragen bij de uitgever: www.brinkman-uitgeverij.nl

Auteur: 
boris sondagh
afbeelding van Kikker
Door Kikker op 2 december, 2014 - 10:30

Erg leuk, die instructievideo’s! Duidelijk ook, van wat ik zag.

afbeelding van boris sondagh
Door boris sondagh op 4 december, 2014 - 12:04

Goed om te horen :)

afbeelding van jo.w
Door jo.w op 4 december, 2014 - 13:16

Ik heb enkel de eerste twee filmpjes bekeken en ik heb bij het eerste al gelijk een opmerking omdat ik net een vraag beantwoord heb in het forum hierover. Ik maak in usbwebserver altijd direct een aantal aanpassingen: max_execution_time ophogen naar 600, memory_limit ophogen naar 128M en post_max_size ophogen naar 8M.
Ik doe deze aanpassingen in php.ini in het mapje www/settings én in het mapje php.

Jo

afbeelding van boris sondagh
Door boris sondagh op 4 december, 2014 - 15:47

Hi Jo, bedankt voor de tip. Ik heb het toegevoegd, incl. bronvermelding.

Bookmark and Share

Drupal is een geregistreerd merk van Dries Buytaert. | Powered by Pantheon.

Drupal.be/Drupal.nl is de website van de Nederlandstalige Drupalgemeenschap.

onomatopee