register_globals is enabled??

Ik heb geprobeerd voor een klant Drupal te instaleren. De allereerste scherm die ik krijg geeft onderstaande foutmelding:

register_globals is enabled. Drupal requires this configuration directive to be disabled. Your site may not be secure when register_globals is enabled. The PHP manual has instructions for how to change configuration settings. (Currently using PHP register globals Enabled ('1'))

Ik heb het ook geprobeerd zonder .htaccess, maar verder dan dit scherm kom ik niet.

Is er iemand die weet of ik hier zelf iets aan kan doen of moet dit gewijzigd worden door de provider?

Fouch

Auteur: 
Fouch
Door hansrossel@drup... op 15 maart, 2008 - 22:59

Maak een tekstbestand php.ini en stop er hetvolgende lijntje in:
register_globals = off

Laad vervolgens php.ini op naar de root (dus naast index.php).

Dit zet register globals af voor je php installatie.
Probeer vervolgens je installatie opnieuw.

Veel succes,

Hans
Koba Webdesign

Koba Webdesign

Door Fenix op 16 maart, 2008 - 15:03

Had hetzelfde probleem.

Je kunt volgens mij niet zelf de php.ini file aanpassen
oplossing: vraag jouw provider of hij de register_globals uit wil zetten.

Door Fouch op 16 maart, 2008 - 19:16

De versie die ik probeerde te installeren was versie 5.7.
Na het doorspitten van het Engelstallige forum lijkt het een probleem vanaf versie 5.6.

Ik heb de provider al gevraagd de php.ini file aan te passen. Het lukt wel met een oudere versie (5.3).
Weet iemand wat er gebeurd als ik 5.3 instaleer en daarna upgrade naar 5.7, krijg ik dan dezelfde register_globals foutmelding?

Door Jake op 27 maart, 2008 - 15:31

Hallo,

Ik hoop een nieuwe gebruiker met Drupal te worden, alleen krijg ik dezelfde melding. Register_globals staat aan en moet voor installatie uitstaan.

Alle opties geprobeerd, .htacces aangepast, weggehaald, php.ini file aangemaakt met register_globals = off.
Echter mocht dit niet baten.

Daarna provider (nitroserve) geprobeerd over te halen deze register_globals uit te zetten, het was meteen bekend bij nitroserve wat dit was alleen konden ze niet zomaar voor een hele server (met honderden websites) deze setting doen.

Wat kan ik nu nog doen ???

Door Fouch op 28 maart, 2008 - 11:48

De provider weigerde ook dit aan te zetten, ze gaven dezelfde reden.

Ik inmiddels versie 5.3 geinstalleerd, dit werkte zonder problemen (ik weet alleen niet wat er gaat gebeuren als ik ga upgraden naar de laatste versie).

afbeelding van florisla
Door florisla op 27 maart, 2008 - 20:08

Jake,

Het is mogelijk om register_globals af te zetten voor elke site (of voor elke hosting klant) apart.

Als ze dit bij jouw hosting bedrijf echt niet kunnen dan geeft dat niet echt een goede indruk van hun technische capaciteiten.

Dus, spoor ze nog wat aan; het is echt wel mogelijk!

Bookmark and Share

Drupal is een geregistreerd merk van Dries Buytaert. | Powered by Pantheon.

Drupal.be/Drupal.nl is de website van de Nederlandstalige Drupalgemeenschap.