Ik wil met cck een telefoonboek aanmaken en dan via views kunnen plaatsen op een pagina. NU kan je volgens mij met views een xml file laten aanmaken.
Wat ik dan wil is dat je de link naar het xml file kan gebruiken via internet explorer of via de telefoon. Is het mogelijk om hier dan wel een soort van beveiliging op te zetten? dus dat je een soort link genereerd waarbij iets van een beveiliging inzit met gebruikersnaam oid?
Datum van inzending:
donderdag 19 augustus 2010 - 16:49
Op welke manier laat jij die XML file genereren? Als je die XML dynamisch laat serveren door Drupal/Views (dus niet eenmalig opslaan en als file en direct uit het filesystem serveren) dan kan je de access control van Views gebruiken om het af te schermen.
de bedoeling is inderdaad om het automatisch te laten serveren, dus dan is dat geen probleem. Ik ga er wel even mee stoeien dan.